Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ZGODA

STALOWA WOLA "Kurs instruktora kettlebell"

Szkolenie już się odbyło!


Najbliższy termin:   18/19.05.2019

Czas trwania:    min. 10 godzin, sobota 9.00 do 14.00, niedziela 9.00 do 14.00.

Miejsce:    Fabryka Zdrowia, ul. Handlowa 5, Stalowa Wola

Opis:   nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia samodzielnych zajęć, zasady prowadzenia treningu grupowego.

Prowadzący: Lech „LEON” Kledzik – najstarszy wiedzą i doświadczeniem polski instruktor – wykładowca kettlebell

Egzamin: po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness uprawniające do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników)

 Uprawnienia są honorowane na całym świecie (Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest członkiem International Union of Kettlebell Lifting oraz International Kettlebell Lifting Federation)

Cena 740 złotych - bez uprawnień instruktorskich lub 800 z uprawnieniami (740 zł kurs + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF), uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia. Uwaga: dla osób które posiadają ważne uprawnienia instruktorskie udział w kolejnych kursach na zasadzie "wolnego słuchacza" jest bezpłatny

sposoby płatności zaliczka w chwili rezerwacji udziału -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (Gdańsk) konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 19 maja” . Pozostałą kwotę (740 zł) w dniu szkolenia.

Uwaga: Jeżeli na kurs przybędzie ponad 10 uczestników, organizator przewiduje bardzo duży rabat. Być może zatem w dniu szkolenia, gdy dojdzie do płacenia za kurs spotka Was miła niespodzianka.

Zapisy tylko przez Formularz Zgłoszeniowy (powyżej)

 Więcej informacji (ale nie zapisy) chętnie udzieli prowadzący Lech LEON Kledzik tel 660 786 972 lub mailowo: biuro@kettlebell.org.pl

Organizator szkolenia: Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedynym przedstawicielem w Polsce International Union of Kettlebell Lifting. Jako jedyna organizacja szkoląca instruktorów kettlebell jest też zarejestrowana w KRS. Dotychczas nasze kursy ukończyło ponad 1300 instruktorów<< Zobacz pełną listę szkoleń