Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ZGODA

WROCŁAW "Kurs instruktora kettlebell"


Imię:

Nazwisko:

Email:

Telefon:


Termin:   25/26.05.2019

Czas trwania:    min. 10 godzin, sobota 11.00 do 16.00, niedziela 10.00 do 15.00.

Miejsce:   Studio Treningów Personalnych "Orląt", plac Orląt Lwowskich, Wrocław.

Opis:   nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia samodzielnych zajęć, zasady prowadzenia treningu grupowego.

Prowadzący:  Marta Żebrowska i Marcin Wroński – instruktorzy-wykładowcy kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness z wieloletnim doświadczeniem. Posiadają również uprawnienia instruktorskie dwóch najważniejszych szkół kettlebell: amerykańskiej – hardstyle i rosyjskiej – giriewoj sport, oboje są także licencjonowanymi sędziami kettlebell sport I klasy.

Egzamin: po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora Kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness uprawniające do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników)

Uprawnienia są honorowane w Polsce i  na całym świecie - Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS, jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj 

Cena 740 złotych - bez uprawnień instruktorskich lub 800 z uprawnieniami (740 zł kurs + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF), uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia. Uwaga: dla osób które posiadają ważne uprawnienia instruktorskie udział w kolejnych kursach na zasadzie "wolnego słuchacza" jest bezpłatny

sposoby płatności roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (Gdańsk) konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 26 maja” . Pozostałą kwotę (740 zł) w dniu szkolenia.

Zapisy tylko i wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (powyżej)

Więcej informacji (ale nie zapisy na szkolenie) chętnie udzieli też kierownik kursu: Marcin Wroński – tel. 508287007. W razie wątpliwości piszcie do nas biuro@kettlebell.org.pl<< Zobacz pełną listę szkoleń