Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ZGODA

WROCŁAW Kurs instruktora kettlebell

Szkolenie już się odbyło!


Termin: 16/17.03.2019

Czas trwania: min. 10 godzin, sobota 11.00 do 16.00, niedziela 10.00 do 15.00.

Miejsce: Miejsce: Studio Treningów Personalnych "Orląt", plac Orląt Lwowskich, Wrocław.

Opis: nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia samodzielnych zajęć, zasady prowadzenia treningu grupowego.

Prowadzący: Marta Żebrowska i Marcin Wroński – instruktorzy-wykładowcy kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness z wieloletnim doświadczeniem. Posiadają również uprawnienia instruktorskie dwóch najważniejszych szkół kettlebell: amerykańskiej – hardstyle i rosyjskiej – giriewoj sport, oboje są także licencjonowanymi sędziami kettlebell sport I klasy.

Egzamin: po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora Kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness uprawniające do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników)

Uprawnienia są honorowane w Polsce i na całym świecie - Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS, jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj

Cena 740 złotych - bez uprawnień instruktorskich lub 800 z uprawnieniami (740 zł kurs + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF), uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia. Uwaga: dla osób które posiadają ważne uprawnienia instruktorskie udział w kolejnych kursach na zasadzie "wolnego słuchacza" jest bezpłatny

sposoby płatności roczna składka członkowska -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (Gdańsk) konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 16 marca” . Pozostałą kwotę (740 zł) w dniu szkolenia.

ZAPISY WYŁĄCZNIE PRZEZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:(powyżej)

Więcej informacji (ale nie zapisy) mailowo: biuro@kettlebell.org.pl lub telefonicznie: 660 786 972.

Informacji (ale nie zapisy na szkolenie) chętnie udzieli też kierownik kursu: Marcin Wroński – tel. 50828700<< Zobacz pełną listę szkoleń