Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ZGODA

KATOWICE "Kurs instruktora kettlebell"


Imię:

Nazwisko:

Email:

Telefon:


Termin 23/24 lutego 2019

Czas trwania: około 10 godzin, sobota od 13.00.00 do 18.00, niedziela od 10.00 do 15.00

Miejsce: CrossFit HUSSARS, Al. Roździeńskiego 191, Katowice (Obok TTW, w budynku w którym przed laty znajdował się salon Harley Davidson)

Opis: nauka wszystkich zasad, metodyki i technik kettlebell niezbędnych do prowadzenia samodzielnych zajęć, zasady prowadzenia treningu grupowego.

Prowadzący: Lech Leon Kledzik - najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor-wykładowca kettlebell.

Egzamin: po zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia Instruktora Ketllebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness uprawniające do samodzielnego prowadzenia zajęć grupowych i treningu osobistego. Egzamin w ostatnim dniu szkolenia, jest łatwy do zdania dla wszystkich aktywnie uczestniczących w kursie (średnio zdaje 95% uczestników)

Uprawnienia są honorowane w Polsce i na całym świecie - Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness jest jedyną polską instytucją szkolącą instruktorów kettlebell, która jest wpisana do KRS, jest też jedynym przedstawicielem International Union of Kettlebell Lifting na nasz kraj

Cena 740 złotych - bez uprawnień instruktorskich lub 800 z uprawnieniami (740 zł kurs + 60 zł roczna składka członkowska PSKiF), uprawnienia są ważne tak długo jak długo instruktor przynależy do Stowarzyszenia. Uwaga: dla osób które posiadają ważne uprawnienia instruktorskie udział w kolejnych kursach na zasadzie "wolnego słuchacza" jest bezpłatny

Sposoby płatności roczna składka członkowska PSKiF chwili rezerwacji udziału -60 zł przelewem na konto Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness (Gdańsk) konto nr 30 1940 1076 3109 2238 0000 0000 z zaznaczeniem „Roczna składka członkowska od 23 lutego” . Pozostałą kwotę (740 zł) w dniu szkolenia.

Zapisy: Powyższy formularz zgłoszeniowy

Dodatkowe informacje (ale nie zapisy) mailowo: biuro@kettlebell.org.pl

Wszelkich informacji chętnie udzieli też (ale nie rezerwacja udziału) prowadzący szkolenie Lech Leon Kledzik tel. 660786972<< Zobacz pełną listę szkoleń